רשימת מוצרים לפי יצרן Moving Comfort

Moving Comfort

בחברת Moving Comfort התחלנו לפעול כאשר עדיין לא היו קיימים בגדי ספורט לנשים. נכון, זה נשמע כמו סיפור אגדה בארץ רחוקה, אבל זה באמת החל ב-13.3.1977 בעיר ארלינגטון וירג'יניה. המייסדות היו שתי נשים בשנות ה-20 לחייהן, שאהבו לרוץ אך שנאו את מכנסי הספורט הגבריים, שבהם הן נאלצו לרוץ. במשך 30 שנים מאז, נשארנו צמודות לקו הראשוני שלנו: אנו גאות לומר, שכל תפר שאי פעם תפרנו, היה מכוון לנשים. למדנו כיצד לשפר את הלבשת הספורט לנשים, במיוחד בנושא טכנולוגיית הבדים. כיום אמנם חברות נוספות מייצרות לנשים, אבל שום חברה מלבדנו אינה משתתפת בכל תהליכי המחקר, העיצוב והייצור - החל בגזרה ועד למסלול הריצה, כפי שאנו בחברת מובינג קומפורט עושות. מכיוון שחשוב לנו למנוע שפשפת ואי-נוחות בין הרגליים ותחת בית השחי בעת הפעילות הספורטיבית, יצרנו פילוסופיה שנותנת לנו השראה בכל מה שאנו עושות:

מובינג = להיות בתנועה Moving means moving.

לא משנה אם מדובר בריצה, הליכה, הרמת משקולות, יוגה, אמנות הלחימה, סקי, גלישה, טיפוס הרים, רכיבה, גולף, טניס, כדורסל, כדורעף, כדוריד, גלגיליות,או סיוף...אנו מבינות את הצורך ומעצבות בגדי ספורט לגוף הנשי בכל פעילות. אנו מעודדות נשים להרגיש ששום דבר אינו מגביל אותן.

האיכות קודמת לכל

אנו מבינות כיצד תמיכה וחופש חשובים בבגדי ספורט ואיך צריך להרגיש אותם על הגוף. אנו יודעות מה ישמור על האשה חמימה ויבשה במזג אויר קר, וגם מה ישמור עליה קרירה במזג האוויר חם. בעזרת הידע שלנו, המומחיות והסטנדרטים הגבוהים אנו יוצרות את ההתאמה, סוגי הבדים והתפקוד המושלם של בגד שאנו מעצבות. האכפתיות שלנו וחוסר התפשרותנו הופכים את מוצרינו לאיכותיים ועמידים ברמה גבוהה.

ההתאמה משפיעה על הכל

להיות בכושר משפר את חייה של כל אשה מכל הבחינות: מפחית את מקרי מחלות הלב, סרטן השד, דיכאון, אוסטיאופורוזיס, נערות בהריון, נשירה מהלימודים, התמכרויות לסמים ואלכוהול. כאשר אשה או נערה מרגישה טוב יותר לאחר אימון כושר, רוב הסיכויים שהיא תתמיד בכך. לכן אנו רואות בעליונות הטכנולוגית של הבגדים שלנו – והתאמה מלאה של כל חלק מהבגד – אמצעי שמעודד נשים להיות בכושר וגם להישאר בכושר. 

לרוץ ולהתנהל באחריות

לעולם תפעלי ביושרה, כבוד והצטיינות. עקרונות אלה מיושמים בכל קשרינו עם הלקוחות, ספקים והסביבה שבה אנו רצות ומנהלות את העסק שלנו.

את מוצרי Moving Comfort ניתן להשיג באתר אדית.
עוד

לא קיימים מוצרים ליצרן זה