אספקת המוצרים תתבצע בהתאם לתנאים המופיעים בעמוד המכירה של המוצר.
יש מוצרים, שזמן האספקה שלהם ארוך מהרגיל. פרט זה יצוין בדף המוצר.

  1. אתר www.edith.co.il מתחייבים לשלוח את המוצרים תוך 10-14 ימי עסקים, מיום אישור ההזמנה על"י חברת האשראי ולאחר בדיקה, שהמוצר קיים במלאי. אם מצויין בפרטי מוצר כלשהו שהאספקה עד 18 עסקים - החישוב יהיה לפי מה שמצוין בפרטי המוצר באתר. חישוב האספקה יהיה על פי ימי עסקים, כלומר: ימים א´-ה´, לא כולל ימי שישי, שבת, מוצאי שבת, ערבי חגים ומועדים. יחד עם זאת, באתר www.edith.co.il נעשה כמיטב יכולתנו להקדים את זמן האספקה, ככל שניתן.
  1. לתשומת לבכם: המוצרים יסופקו לכם אל הכתובת שמסרתם בתהליך רישום הזמנתכם באתר, באמצעות דואר רשום, או שליח, לפי מה שסימנתם בעגלת הקניות שבהזמנה.
    
  1. באתר www.edith.co.il לא נישא בכל אחריות לעיכובים באספקת המוצרים, כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתנו, כדוגמת שביתות, או תקלות במערכת המחשוב, או במערכות הטלפונים, ו/או מערכות תקשורת, תקלות בשירות הדואר האלקטרוני, פעולות איבה ו/או כוח עליון (מלחמה, רעידת אדמה, מזג אוויר וכיו"ב), אירועים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה, ו/או בקיום מועדי האספקה. במקרים אלה אתר www.edith.co.il רשאים להודיע על ביטול הזמנתכם, כולה או חלקה, ולבטל את חיוב הפעולה.
  1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות שליח, או באמצעות דואר רשום, או באיסוף עצמי ע"י הלקוחות. מוצרים שיסופקו באמצעות דואר ישראל, יישלחו בכפוף לזמן האספקה בדואר ישראל ובכפוף לטיב ולתנאי השירות המקובלים בדואר ישראל. יודגש בזאת, כי זמני האספקה של מוצרים אינם ניתנים לבקרה על ידי www.edith.co.il ואינם בשליטתנו. הינכם מצהירים, כי לא תהיה לכם כל טענה נגד מי מצוות www.edith.co.il, עקב שיבושים באספקה.
  2. משלוח חינם:
   "אדית לבני נשים" שמחים לבוא לקראתכם הלקוחות ולאפשר
   משלוח חינם בדואר רשום - בקניה מעל 250 ש"ח, לא כולל דמי משלוח
   או משלוח חינם עם שליח עד הבית - בקנייה מעל 500 ש"ח, לא כולל דמי משלוח.
   יש לבחור את סוג המשלוח המועדף בעגלת הקניות

  3. עם זאת, "אדית לבני נשים" שומרים לעצמם את הזכות לשנות את
   סכום הקניה, מעת לעת, או לבטל את מבצע משלוח חינם לחלוטין.

  1. אספקת המוצרים באמצעות:
   שליח:
    האספקה תתבצע בהתאם לתנאי האספקה של חברת המשלוחים מטעם אתר www.edith.co.il / הספקים, ובכפוף לרשימת היישובים שלהם, בהן מתבצעת שליחות עד הבית.
   לישובים / קיבוצים / מושבים שאליהם לא מגיעים שליחים של דואר ישראל, לא ניתן יהיה לשלוח שליח, והמשלוח ייעשה בדואר רשום.

   בדרך כלל, השליח מגיע לכתובתכם ללא הודעה מראש.
   רק אם הלקוחות מבקשים במפורש כי נציין על טופס המשלוח: "תיאום לפני הגעה", או לא נמצאים בכתובת המצוינת על המשלוח, חברת השליחים תיצור קשר טלפוני ותקבע הגעה נוספת.
   במידה ואין ביכולתה של חברת המשלוחים מטעם www.edith.co.il / הספק לבצע את המשלוח עד לבית הלקוח מכל סיבה שהיא, לרבות בשל תנאי מזג אוויר ו/או מצב בטחוני העלול לסכן את חיי המשלחים, יובהר העניין ללקוחות על ידי www.edith.co.il / הספק ויימצא פתרון חליפי, המקובל על שני הצדדים.
   יובהר בזאת, כי בכל הנוגע לביטול משלוח בשל התנאים שצוינו לעיל, יהיו בעלי אתר www.edith.co.il הפוסקים הבלעדיים.

  1. דואר רשום: אנו נשלח לכם הודעת מייל שהמשלוח יצא, בצירוף מספר המשלוח.
   אם לא קיבלתם הודעה מהדואר, תוכלו לגשת לסניף הקרוב לביתכם ולאתר את המשלוח באמצעות המספר ששלחנו לכם.
  2. שליח עד הבית: אנו נשלח לכם הודעת מייל שהמשלוח יצא,
   בצירוף מספר המשלוח. 

   השליח בדרך כלל מסמס כחצי שעה לפני הגעתו. (מלבד שליח של דואר ישראל שלא מתאם).
  1. איסוף עצמי: לאחר ביצוע ההזמנה באתר, ניתן לבצע איסוף עצמי, רק בתאום מראש, מדרך השלום בתל-אביב. לאחר שנקבל את המוצרים מהמחסן, ניצור איתכם קשר במייל. הכתובת המדויקת לאיסוף תימסר בעת התיאום הטלפוני. 
 1. מצב ההזמנה: אם הזמנתם משלוח בדואר רשום או ע"י שליח, נשלח אליכם חשבונית במייל, עם מספר המשלוח. תוכלו לעקוב אחרי המשלוח לפי מספר זה.
  את מספר המשלוח נא הקלידו באתר של "דואר ישראל": http://www.israelpost.co.il/shlihim.nsf/pages/track?opendocument

איסוף עצמי:
אין איסוף עצמי החל מתאריך 10.2.2020 עד להודעה חדשה!!!

 • ניתן להשאיר הודעה 24 שעות ביממה במספר טלפון: 03-7324939
 • ניתן גם לשלוח פקס-מייל: 1533-7324939
 • ניתן לשלוח מייל : info@edith.co.il