כל הכבוד לך! החלטת לקנות משהו נחמד וסקסי לאשה שבחייך, אבל איך תמצא את המוצר הנכון? ומה הגודל הנכון?

המבחר עצום, השמות מוזרים וחסרי משמעות למי שמשתמש רק במילים "בוקסר" או "תחתונים" לכל סגנון הלבנים. אבל אל תדאג.
באתר "אדית לבני נשים" תמצא את כל המידע הדרוש לך, בתוספת הסברים בסיסיים למושגים שונים שתיתקל בהם, כדי שתמצא עבורה
את המתנה המושלמת בלבני נשים ובהלבשה תחתונה.


בייבידול

כתונת לילה קצרצרה בצרוף תחתונים תואמים. מידת הבייבידול יכולה להיות לפי גודל החזייה, או לפי מידות בגדים: XL, L , M, S ואפשר לצרף חלוק קצר וסקסי.


ביריות 
אם אתה רוצה לראות את האשה שאיתך בירכונים (גרביונים עד הירך), יתכן שתצטרך לקנות גם חגורת ביריות.
לחלק מהגרביונים יש גומי, או פס סיליקון, שנצמד לגוף בחלקו העליון, והוא מובנה בירכונים, אבל לחלקם אין מה שיצמד לרגל, לכן יש צורך בביריות.
לפני שתרכוש ביריות, אנו ממליצים שתבדוק פריטים אחרים בהם אתה מתעניין, כי הביריות מהוות חלק מהמחוך, למשל. לעומת זאת, סט של חזייה, תחתונים וירכונים יחד עם ביריות תואמות, יהיה מתנה נהדרת ומפתה. אבל לשם כך, מלבד מידת החזייה, עליך לדעת גם את מידת היקף המותניים של בת הזוג. (ראה הסבר בהמשך).


גרביון גוף
 
גרביוני גוף הם בגד גוף דק וצמוד כמו גרביון לכל הגוף, שמכסה את כל הגוף, מהחזה ועד לבהונות.
גרביון גוף נלבש, בדרך כלל, מתחת לבגדים צמודים בשעות היום, או ללא כיסוי נוסף במרחב האינטימי.
בגד זה מחליף את מקומם של כל סוגי לבני הנשים. הוא מושלם מתחת לבגד צמוד, מבלי שיראו קווים בולטים של התחתונים, או של החזייה.
גרביון גוף אמור לפתות אותך - האיש שבחייה, ואתה הרי מקווה, שהיא תוריד את שאר הבגדים. אם ראית את סיגורני וויבר בסרט "שוברת הלבבות"- זה מה שהיא לבשה כחלק משמלת הכלולות, וזה מה שהוציא לריי את העיניים, כשהגיעו לסויטת ירח הדבש.
גרביון גוף הינו גמיש מאד והמידה שלו נמדדת לפי גובה ומשקל. קיימות 2 מידות אחידות: מידה אחידה רגילה ומידה אחידה למידות גדולות.


בגד גוף
תאר לעצמך גרביון גוף ללא רגליות ארוכות והנה לך בגד גוף. זהו פריט נפלא למכנסיים, למכנסי ג 'ינס, או לחצאית וחולצת קשירה. זה פריט הלבשה תחתונה שנלבש בגלוי, דבר שעובד היטב עם מגוון רחב של אפשרויות לביגוד. כמו גרביון גוף, גם בגד גוף נמדד לפי גובה ומשקל וקיים בשתי מידות אחידות: מידה אחידה רגילה ומידה אחידה למידות גדולות. שים לב, לא כל דגם קיים בשתי המידות.                                                   


חזיות
תראה, בתחום זה המבחר באמת עצום, אבל גם כאן נעזור לך להתמצא בסבך האפשרויות הרב:
חזייה סקסית בגזרה נמוכה, מכסה רק את החלק התחתון של החזה, והיא מושלמת לבגד בעל מחשוף. 
חזייה חלקה ללא תפר אין בה תפרים בחזה, והיא עוצבה לחקות את המראה הטבעי של החזה. חזייה כזו היא ללא ריפוד, אך אצלנו היא מופיעה יחד עם חזיות מרופדות, כשהמכנה המשותף לכולן הוא - שאין להן תפר בחזה.
חזיית פוש-אפ את זו אתה בטח מכיר! היא יוצרת אשליה, שיש לבחורה קצת יותר ממה שהטבע נתן לה. שים לב: חזיית פוש-אפ לא חייבת להיות מרופדת, הגזרה שלה יוצרת את הפוש-אפ. אם אתה אוהב מחשופים, לך על זו.
חזיית ספורט נפלאה לתמיכה בנוחות גם לפעילות ספורטיבית, גם לפעילות בבית ובעבודה, כי לרוב היא חלקה, ללא קישוטים, מכילה כותנה וסופגת זיעה.
חזיית סטרפלס מתאימה ביותר לבגדים עם כתפים חשופות כמו: הצלבה, קולר ומחשופים שונים ועוד. 
חזייה עם קשת נתמכת בקשת מתחת לכל אחד מהקאפים בחזה, לתמיכה ולעיצוב המראה הנכון. 
חזייה מקטינה, או בשמה האחר: מינימייזר, מקטינה את מראה החזה ומתאימה לנשים בעלות חזה גדול, שדי מעוניינות להסתיר אותו.
לא משנה מהו הסגנון, עליך לדעת מה המידה שלה בהיקף ומה גודל הקאפ, לדוגמה: C75. (ראה הסבר בהמשך).   


חלוק
סט של כתונת לילה (ארוכה או קצרה) המשולבת עם חלוק תואם, מהווה הימור בטוח כמתנה ראשונה של הלבשה תחתונה. לעומת חזייה, למשל, קל יותר להתאים מידה בחלוק או כתונת, כי זה לא בגד עליון, וניתן לבחור דגם צנוע או סקסי, לפי לטעמך. יש סיכוי רב שתמצא כאן משהו שהיא תאהב, וזה גם יאפשר לכם לשוחח על מה היא תעדיף כמתנה נוספת בעתיד.


כתונת 
כתונת היא עוד אחד מאותם הפריטים שהתחילו בתור הלבשת שינה, אבל עכשיו הם נלבשים גם לאורך כל היום, כקומבניזון מתחתל שמלה. יש כותנות לילה ארוכות, עד אחרי הברך וקצרות לפני הברך. סוגי בד שונים קיימים בכותנות, החל מסאטן מבריק, שיפון שקוף ועד טריקו כותנה ואפילו כותנה אורגנית. מידות הכותנות הן בדרך כלל  XL, L, M, S. וכשמתייחסים למידות גדולות המידות הן XXL ומעלה.


מחוך מותניים (בוסטייה)

מחוך מותניים הוא גירסה מעודכנת של מחוך. הוא מחליף את החזייה והביריות ומכסה מהחזה ועד המותניים. לפעמים הוא מעצב ומצר את המותניים.
לפעמים הוא רק מציץ מחולצה מכופתרת, או במקומה, תלוי בגזרה ובסגנון. למחוך שמות שונים כמו: קורסט, באסק, או דגם מחוך סטרפלס, ללא כתפיות, כונה פעם בשם "האלמנה העליזה", אבל לא נסבך אותך יותר מדי. 
מחוך מותניים ניתן ללבוש מתחת לבגדים, או כבגד עליון, במקום חולצה, בשילוב עם חצאית, או עם מכנסי ג'ינס. מדונה עשתה למחוך המותניים קאמבק בגדול, והוא קיים בדגמים ובסגנונות שונים.


תחתונים 
אתה יודע מה זה תחתונים, אבל לא יתכן שאתה מכיר את כל הסוגים השונים:
ביקיני מגיעים לאגן הירכיים, ולא לקו המותניים.
מקסי עולים כל הדרך עד המותן.
מידי אי שם באמצע, עד הטבור.
טאי מגיעים גבוה כמו מידי או מקסי, אבל חתוכים מאד במפרק הירך. 
מכנסונים הם תחתונים שנראים כמו מכנסיים קצרצרים, צמודים וסקסיים. 
בחוטיני יש מעט מאוד מקדימה, ובקושי בד מאחור. אך כשמו כן הוא: עשוי חוט בישבן ולעתים גם בצדדים. עובי החוט משתנה לפי הדוגמא. 


מידה
ראשית, עליך לדעת את המידה של מי שעבורה מיועדת המתנה. זה יהיה נהדר כשהיא תקבל את המתנה, אבל מאכזב אם היא אפילו לא תוכל ללבוש אותה, עד שהיא תחליף למידה המתאימה לה.
מספר דרכים לגלות מה  המידה שלה: דרך אחת היא פשוט לשאול את בת הזוג מה המידה שלה. אבל אז ההפתעה מתבטלת. 
במקרה כזה, לך "לרחרח" במגירת הלבנים שלה. חדר המדידה  שלנו באתר "www.edith.co.il" יעזור לך לבצע את החקירה ביתר קלות.  
למידת החזייה: הסתכל על תווית החזייה שיש לה עכשיו. המידה מודפסת על התווית באותיות ובמספרים. עכשיו, חפש את מידת ההיקף במספרים ואת מידת הקאפ (החזה) באותיות באנגלית. בישראל אנו משתמשים במידת היקף אירופאית (Eur) בסנטימטרים. וזה נראה כך: Eur 85 D.

אם הספרות שעל התווית עדיין לא ברורות לך, תוכל בקלות לבדוק את המידע הדרוש כאן ב- טבלת ההמרה הבינלאומית
מידת החזייה היא מה שתצטרך עבור חזייה, כמובן. כשתביט התווית של הלבשת השינה כמו: חלוק, כתונת ופיג'מה, תראה שם אותיות קטנות באנגלית כמו:
 S, M, L ,XL, כש-S הוא המידה הקטנה, M בינונית, L גדולה וכן הלאה. מידה זו מצוינת בסוגי לבוש אחרים כמו מחטבים, מחוכים וכד'.  
כדאי שמעכשיו תתייחס קצת יותר למידות, שמופיעות על תוויות הלבנים שלה. 
במידות התחתונים לפעמים מופיעות אותיות על התוויות, ולפעמים במספרים. קורה שהמידה שונה מיצרן ליצרן, אבל באופן כללי, זה מה שעליך לדעת, כדי לרכוש עבורה תחתונים וחזייה. 
את היקף המותניים תוכל לקחת בקלות מזוג מכנסיים או חצאית שלה, שאינם גמישים. סגור את הכפתורים, או הרוכסן, ואז מדוד את ההיקף בסנטימטרים. 
בעניין המשקל, נחש כמיטב יכולתך, אם אתה לא יכול לתפוס אותה על המשקל. ואם בדיוק באותו רגע אתה נמצא לידה, התגובה הנכונה היא: "את מה זה קלילה! מציע לך למלא את הכיסים באבנים, כדי שהרוח לא תעיף אותך", או משהו דומה... בשום אופן אל תעיר שום דבר כמו "וואו", או אפילו "זה כל מה שאת שוקלת? חשבתי שזה יותר (או פחות)", אחרת ממש תסתבך בצרות. אם תעז להגיד דבר כזה, תצטרך לקנות הרבה מתנות בהלבשה תחתונה, כדי לצאת מזה!  
אם לא תצליח "לרחרח" בארון שלה, ותעדיף לא "להיתקל" בענייני משקל, נסה לתשאל חברה שלה, אם אתה סומך על כך שהיא לא תלשין. 
הפתרון המומלץ שלנו הוא לקנות שובר מתנה של "אדית לבני נשים" www.edith.co.il. כך היא תוכל לבחור לעצמה את הפריט שהיא מעדיפה, במידה שלה ובסגנון האהוב עליה.


סגנון 
בוא נהיה גלויים. הרי זוהי מתנה בשבילך, בדיוק כמו שזו מתנה בשבילה. אבל אם היא לא תאהב אותה, היא לא תלבש אותה, ואז גם אתה תפסיד. אז תגיד, 
איך בת הזוג שלך? ביישנית בחברת אנשים חדשים או בעבודה, אבל מאוד חברותית אתך ועם החברים קרובים? אם כן, היא לרוב עשויה ללבוש בגדים מאופקים, אבל יתכן שהיא תשמח למשהו פחות מאופק בלבנים שלה. 
אם היא תמיד ביישנית ושקטה, מומלץ להעניק לה משהו עדין, כדי שהיא תרגיש בנוח. בשום אופן לא לקנות לה משהו סקסי מדי, שעלול לפגוע בה. לבני נשים בצבע ורוד יתנו מראה אלגנטי וסקסי, בזמן שאותו מוצר באדום או שחור נראה בוטה עבורה. האופן שהיא תתיחס למוצר הוא בדיוק כמו שהיא תחשוב שאתה רואה אותה. במקרה של ספק, עדיף שתהיה קצת שמרן. ואז, כשהיא תאהב את מה שהבאת לה הפעם, תקבל מושג לגבי מה היא תעדיף בפעם הבאה.
איזה צבעים היא אוהבת?  תוכל להעזר במה שתמצא בארון שלה, אך זכור שהבגדים בהם היא יוצאת לעבודה לא בהכרח משקפים את הצבעים שהיא אוהבת ללבוש. לכן שים לב באיזה צבעים היא בוחרת לצאת בערב, או לבלות בבית. אם זה לבוש צבעוני ותוסס, התרחק מצבעי הפסטל. אם היא מעדיפה צבעים שקטים, כנראה שהיא לא תאהב צבעים בוהקים או כהים מאד. אם אתה רוצה לקנות לה חזייה, מחוך ושאר פריטי הלבשה תחתונה, התאם את הצבע לבגדים שהיא לובשת. הרי לא תקנה לה לבנים צבעוניים, למשל, אם היא לובשת בגדים בהירים, כי הם יבלטו מתחת לבגדים שלה. במקרה כזה, מומלץ לבחור לבני נשים בצבעי גוף ולבן. ואם הלבנים אמורים להיראות מתחת לחולצה, או החליפה שלה, כדאי שתחפש את הצבע ואת הסגנון שיתאימו למה שהיא לובשת.
אם יש לך שאלות אחרות, פנה אלינו לאתר "אדית לבני נשים" www.edith.co.il ונעזור לך לבחור את המתנה המושלמת עבור בת הזוג שלך. והפתרון המומלץ ביותר הוא שובר מתנה. כך שהיא תוכל לבחור לעצמה את הפריט שהיא מעדיפה, במידה שלה.


בהצלחה!!!